Firma Medseven stawia sobie za cel ciągłe poszerzanie i udoskonalanie swojej oferty. Głównym tego motywem są potrzeby odbiorców, ich zaufanie i satysfakcja z zakupu. Idąc w tym kierunku stworzyliśmy kolejną kategorię produktów, tym razem dedykowaną osobom chrapiącym.

Z problemem chrapania i jego konsekwencjami zmaga się coraz większa liczba Polaków, a dostępne na rynku rozwiązania nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom. To sprawiło, że rozpoczęliśmy poszukiwania produktu o jak największej skuteczności i komforcie użytkowania.

Po intensywnym okresie poszukiwań włączyliśmy do naszej oferty sprawdzony i opatentowany produkt, stworzony przez francuskie Laboratorium Oniris® (zajmujące się już od 10 lat zaburzeniami snu). Medseven stał się więc wyłącznym dystrybutorem ONIRIS® Polska – produktu przeciw chrapaniu, o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

 

Skuteczna walka z chrapaniem 300x300 - Medseven + skuteczny sposób na chrapanie

Korzyści ze stosowania wkładki doustnej ONIRIS to nie tylko skuteczna i szybka metoda na chrapanie, ale także komfort użytkowania dzięki wysoce precyzyjnemu dopasowaniu. Co więcej produkt umożliwia swobodne ruchy i oddychanie, nawet w okresie przeziębienia. Indywidualne dopasowanie sprawia, że wkładka nie wypada, a materiały, z jakich została wykonana są w pełni bezpieczne dla użytkownika (produkt nie zawiera silikonu, lateksu ani bisfenolu).

 

Więcej szczegółów nt. ONIRIS® znajdziesz tutaj: http://oniris.pl/

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.