Po opuszczeniu szpitala wiele osób kontynuuje leczenie w domu. Aby zapewnić im odpowiednie warunki do powrotu do pełnej sprawności, niezbędne może okazać się specjalistyczne łóżko szpitalne. Jak je zorganizować? W poniższym artykule opisujemy, jak wypożyczyć łóżko szpitalne.

Kiedy warto wypożyczyć łóżko szpitalne?

Łóżko szpitalne można kupić lub wypożyczyć. Choć zakup takiego specjalistycznego mebla może wydawać się najlepszą decyzją, podyktowaną troską o zdrowie bliskiej osoby, nie zawsze jest to idealna opcja. Jeśli pacjent został wypisany ze szpitala, a jego stan jest przejściowy (na przykład został unieruchomiony po operacji), łóżko będzie mu potrzebne jedynie przez krótki czas, na przykład kilka tygodni lub miesięcy. W takim wypadku lepszym pomysłem będzie wynajem. Wiąże się on ze znacznie mniejszym nakładem finansowym niż kupno łóżka – modele elektryczne dobrej jakości kosztują nawet kilka tysięcy złotych.

Wynajem łóżka szpitalnego krok po kroku

Aby wynająć łóżko szpitalne, najlepiej zgłosić się do podmiotu specjalizującego się w tego typu usługach. Jednym z nich jest nasza firma, która od wielu lat prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego. Jeśli potrzebują Państwo wynająć łóżko szpitalne, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy siedzibę w Bydgoszczy, ale do nawiązania współpracy zachęcamy Klientów z całej Polski.

Zapewniamy wynajem łóżek szpitalnych dla osób o różnych potrzebach. Oferujemy modele elektryczne, które mają wiele możliwości regulacji: wysokości, kąta uniesienia pleców czy ud. Dzięki temu zapewniają komfort pacjentowi oraz ułatwiają wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego modelu do stanu zdrowia pacjenta oraz przeszkolenie z jego obsługi. W zakres naszych usług wchodzi także transport i montaż wypożyczonego sprzętu.

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.