Przenośny koncentrator tlenu PO5 to zaawansowane urządzenie przeznaczone do terapii tlenowej, wykorzystujące technologię adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA) oraz wysokowydajne sito molekularne. Dzięki temu możliwe jest skuteczne filtrowanie powietrza z otoczenia, usuwanie azotu i innych zanieczyszczeń, co pozwala na dostarczanie pacjentom nawet do 96% czystego tlenu.

Urządzenie oferuje pięć poziomów regulacji przepływu, umożliwiając dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wymienne, dwucylindrowe sito molekularne zapewnia tlen o wysokiej czystości medycznej. Koncentrator dostarcza stabilne ilości powietrza wzbogaconego w tlen, o stężeniu 93±3%, z gwarantowanym przepływem 1000 ml na minutę.

respircare 931x1024 - Respircare PO5 - Nowość w ofercie M7

Tlen jest dostarczany podczas wdechu pacjenta, co minimalizuje jego straty. Dzięki czułości na poziomie 0,2 cm H2O, pulsacyjne dostarczanie tlenu jest precyzyjnie zsynchronizowane z oddechem pacjenta. Urządzenie może pracować zarówno w trybie rezerwowym pulsacyjnym, jak i ciągłym. W trybie rezerwowym pulsacyjnym, jeśli w ciągu 10 sekund nie zostanie wykryty oddech pacjenta, uruchamiany jest tryb ciągły, zapewniający tlen z przepływem 1000 ml na minutę.

Przy masie zaledwie 2,0 kg z akumulatorem i wysokości 20,2 cm, PO5 nadaje się do zastosowania nie tylko w warunkach domowych i wewnątrz pomieszczeń, ale również w pojazdach i innych mobilnych środowiskach zewnętrznych, co sprawia, że aktywność osób wymagających tlenoterapii nie jest już ograniczona. Odłączalny akumulator litowy można ładować niezależnie za pomocą adaptera typu C. Model BAT-01 posiada akumulator pozwalający na użytkowanie urządzenia przez 6 godzin, podczas gdy model BAT-02 wyposażony jest w akumulator gwarantujący do 12 godzin pracy, zapewniając spokój podczas wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi informacjami na temat przenośnych koncentratorów tlenu na naszej dedykowanej stronie internetowej.

RESPIRCARE PO5
www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.