Dom Sue Ryder

Po 25 latach istnienia placówki, dzięki gruntownej modernizacji, przy pomocy środków własnych oraz funduszy unijnych, w marcu 2020 r. zakończył się długo wyczekiwany przez placówki medyczne, opiekunów i ciężko chorych pacjentów gruntowny remont budynku w Bydgoszczy przy ul. Roentgena 3.Celem projektu unijnego było zwiększenie dostępności do usług zdrowotnych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej w województwie kujawsko-pomorskim poprzez zwiększenie liczby miejsc opieki w NZOZ Dom Sue Ryder w Bydgoszczy. Zapraszamy na stronę Placówki  – http://domsueryder.org.pl/

bez nazwy 133 z 1 5 1 - Dom Sue Ryder

Dom Sue Ryder w Bydgoszczy prowadzony przez Pallmed sp z o.o. jest wielospecjalistyczną placówką służącą pacjentom wymagającym opieki paliatywnej, długoterminowej, psychogeriatrycznej, żywienia dojelitowego oraz mechanicznej wentylacji przy pomocy respiratora. Ośrodek ten został w 2020 roku gruntownie zmodernizowany przy pomocy środków własnych spółki i funduszy unijnych. Mieści się w nim obecnie 37-łóżkowy Oddział Opieki Paliatywnej i Długoterminowej wraz z Poradnią Medycyny Paliatywnej, Hospicjum domowym dla dorosłych i dzieci.

Dom Sue Ryder w Bydgoszczy należy do ogólnoświatowej sieci jednostek niosących pomoc osobom, które wskutek przewlekłych chorób wymagają specjalistycznej opieki paliatywnej. W ośrodku udzielamy również świadczeń medycznych osobom, które wymagają specjalistycznej opieki długoterminowej, rehabilitacyjnej oraz leczenia żywieniowego.

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.