Kariera

Oferty Pracy w M7

MEDSEVEN Sp. z o.o.
Działamy w branży sprzętu medycznego już od blisko 15 lat. Nasz dotychczasowy rozwój pozwolił nam rozszerzyć asortyment do ponad 5000 produktów, obsługując łącznie przeszło 4000 kontrahentów – od pojedynczego klienta, aż po duże placówki szpitalne.
Obecnie firma MEDSEVEN należy do grupy kapitałowej jednego z wiodących europejskich dostawców usług opieki domowej, który każdego dnia pomaga tysiącom pacjentów na całym świecie. Naszym celem, tak jak nadrzędnym celem naszych zwierzników, jest wspieranie ludzi, pracowników służby zdrowia i administracji publicznej poprzez oferowanie możliwie najlepszych usług, zgodnie z różnymi potrzebami zdrowotnymi i najnowszymi wiadomościami na międzynarodowej scenie zdrowia.

Naszą dewizą jest ciągły rozwój i doskonalenie oferty. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zgranego Zespołu, aplikuj już dziś!

DSC 7210 4 - Kariera

Oferta Pracy na Stanowisko:  Pracownika Techniczny do serwisu sprzętu medycznego
Miejsce pracy: Częstochowa
Status Oferty: Aktywny  (data rozpoczęcia naboru 17.03.2024 )

Medseven od ponad 10 lat zaopatruje osoby prywatne i jednostki służby zdrowia w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, zapewniając jednocześnie doradztwo i obsługę techniczną na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą, która aktywnie i dynamicznie się rozwija. W 2024 roku otwieramy nową siedzibę, tym razem w województwie śląskim i w związku z tym chcemy zbudować dobrze wykwalifikowany zespół.

Z uwagi na intensywny rozwój poszukujemy do naszego zespołu:

Jakie wyzwania przed Tobą:

● wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu medycznego na miejscu oraz w terenie,
● przygotowywanie sprzętu i aparatury medycznej do użytkowania przez pacjentów,
● opracowywanie raportów z wykonanych napraw,
● przygotowywanie wysyłek do kontrahentów,
● monitorowanie i planowanie terminów przeglądów technicznych urządzeń.
Do współpracy poszukujemy osoby, która:
● posiada wykształcenie min. średnie techniczne,
● posiada prawo jazdy kat. B,
● samodzielnie organizuje czas pracy,
● chce się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje,
● posiada zdolności manualne na wysokim poziomie,
● z empatią podejdzie do współpracy z pacjentami i ich rodzinami,

● poradzi sobie w sytuacjach stresowych.

Ciekawa pozycja zawodowa to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Możesz także liczyć na:

● umowę o pracę,
● pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,
● atrakcyjny system wynagrodzeń,
● prywatną opiekę medyczną w LuxMed,
● Kartę MultiSport,
● bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne, wyprawki szkolne

● możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

CV prosimy przesyłać na emaila : rekrutacja@medseven.eu

432879327 921714993073636 119326971699809277 n.jpg?stp=dst jpg p180x540& nc cat=108&ccb=1 7& nc sid=5f2048& nc ohc= y8kiXjzhF4AX8cZqPk& nc ht=scontent waw2 1 - Kariera

Oferta Pracy na Stanowisko:  Specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: SOLEC KUJAWSKI / BYDGOSZCZ
Status Oferty: Aktywny  (data rozpoczęcia naboru 05.03.2024 )

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2-letnie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza praktyczna nt. zagadnień związanych z marketingiem, e-commerce i social-media.
  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych.
  • Kreatywność, poczucie estetyki oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, własne inicjatywy i zaangażowania w działaniu.
  • Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność i sumienność.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych, marketingowych oraz redagowanie tekstów.
  • Edycja treści na istniejących stronach internetowych.
  • Analiza rynku i konkurencji oraz śledzenie trendów branżowych.
  • Prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych.
  • Ścisła współpraca z handlowcami, wspieranie Działu Sprzedaży.
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń, eventów, targów i konferencji.
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi, agencjami reklamowymi.
  • Kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów.

Oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne wewnętrznych działów.
  • Wsparcie multimedialne (grafiki, video) dla realizowanych projektów.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, przejrzyste warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym możliwość skorzystania z dodatkowych szkoleń.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.

Prosimy przesyłać CV na adres e-mailowy: rekrutacja@medseven.eu

Oferta Pracy na Stanowisko:  Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zaopatrzenia
Miejsce pracy: SOLEC KUJAWSKI
Status Oferty: Aktywny  (data rozpoczęcia naboru 07.02.2023 )   Rekrutacja Zakończona

Zakres obowiązków

  • Kontaktowanie się z dostawcami i klientami.
  • Zapewnienie prawidłowości działań logistycznych i zaopatrzeniowych.
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji handlowych.
  • Ewidencjowanie i realizowanie zamówień od klientów.
  • Bieżące kompletowanie i przekazywanie dokumentów zaopatrzeniowych.
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych.
  • Ewidencjonowanie stanów magazynowych.
  • Analiza rynku sprzętu medycznego.
  • Tworzenie zamówień na asortyment rotujący.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość obsługi komputera w tym programów z Pakietu MS Office.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i sumienność.
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi programów ERP.

Oferujemy

Prosimy przesyłać CV na adres mailowy: rekrutacja@medseven.eu

Oferta Pracy na Stanowisko: Pracownik Sekretariatu
Miejsce Pracy: Solec Kujawski
Status Oferty: Aktywny  (data rozpoczęcia naboru 07.12.2022 )  Rekrutacja Zakończona

• Bieżąca obsługa systemu informatycznego NFZ, w tym sumienne wprowadzanie i aktualizowanie danych dotyczących sprzętu medycznego.
• Obsługa rozmów telefonicznych oraz nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
• Prowadzenie rejestru i archiwizacji przekazanych dokumentów.
• Przygotowywanie oraz weryfikacja poprawności dokumentów przygotowywanych na potrzeby organów zewnętrznych oraz dla działów wewnętrznych firmy.
• Obsługa sekretariatu, w tym koordynacja obiegu informacji i dokumentów oraz ich aktualizacja.
• Wdrożenie się w znajomość bieżących aktów prawnych zewnętrznych i aktów normatywnych wewnętrznych.
• Prowadzenie terminarza spotkań oraz organizacja wyjazdów służbowych (rezerwacja lotów, hoteli itd.)
• Przygotowywanie i obsługa planowanych spotkań wewnętrznych, eventów firmowych oraz spotkań z partnerami biznesowymi.
• Dokonywanie okresowych zamówień na artykuły biurowe.

Wymagania

• Gotowość podjęcia współpracy od zaraz.
• Doświadczenie w administracji biurowej – mile widziane.
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
• Czynne prawo jazdy Kat. B.
• Doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy.
• Zaangażowanie i samodyscyplina.
• Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
• Wysoka kultura osobista.
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@medseven.eu

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.