Pokaż główne kategorie

Opieka długoterminowa

RESPIRATORY DOMOWE - Opieka Długoterminowa

Respiratory

KONCENTRATOR TLENU - Opieka Długoterminowa

Koncentrator tlenu

CPAP - Opieka Długoterminowa

CPAP / auto CPAP

KOFLATORY - Opieka Długoterminowa

Koflatory

SSAKI MEDYCZNE - Opieka Długoterminowa

Ssaki medyczne

PULSOKSYMETRY - Opieka Długoterminowa

Pulsoksymetry

POMPY INFUZYJNE 1 - Opieka Długoterminowa

Pompy infuzyjne

INHALATORY - Opieka Długoterminowa

Inhalatory

CISNIENIOMIERZ - Opieka Długoterminowa

Ciśnieniomierze

TERMOMETRY - Opieka Długoterminowa

Termometry

W asortymencie naszego sklepu znajdują się różne sprzęty medyczne przeznaczone do opieki nad pacjentami zmagającymi się z chorobami przewlekłymi oraz dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości respiratory, koncentratory tlenu, koflaktory, aparaty CPAP przeznaczone do leczenia bezdechu sennego czy pompy infuzyjne umożliwiające precyzyjne podawanie leków drogą dożylną.

 

Sprzęt medyczny przeznaczony do opieki długoterminowej

 

W zależności od rodzaju choroby, z jaką zmaga się pacjent, konieczne jest zakupienie bądź wypożyczenie dopasowanych do jego potrzeb sprzętów medycznych. Wszystkie świadczenia zdrowotne muszą być nadal kontynuowane w warunkach domowych. Osoby mające duże problemy zdrowotne, niesamodzielne w zakresie samoopieki i samoobsługi wymagają ciągłej pomocy medycznej i opieki długoterminowej. Można zapewnić im maksymalny komfort, decydując się na zakup profesjonalnej aparatury medycznej.

Przenośne respiratory czy koncentratory tlenu dadzą pacjentom poczucie wolności, gdyż dzięki nim będą mogli wychodzić z domu. Aparaty CPAP są doskonałą alternatywą dla długotrwałych terapii farmakologicznych czy operacji chirurgicznych. Dzięki nim leczenie obturacyjnego bezdechu sennego oraz niewydolności oddechowej może być wykonywane w domu.Koflaktory (czyli asystory kaszlu) pomogą pacjentom zmagającym się z czasowymi problemami z oddychaniem oraz osobom, które są przewlekle chore na schorzenia osłabiające mięśnie oddechowe. Ssaki medyczne są nieocenioną pomocą dla pacjentów, którzy muszą stale leżeć, przez co mają problemy ze skutecznym samodzielnym odkrztuszaniem.

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.