Pokaż główne kategorie

Opieka długoterminowa

RESPIRATORY DOMOWE - Opieka Długoterminowa

Respiratory

KONCENTRATOR TLENU - Opieka Długoterminowa

Koncentrator tlenu

CPAP - Opieka Długoterminowa

CPAP / auto CPAP

KOFLATORY - Opieka Długoterminowa

Koflatory

SSAKI MEDYCZNE - Opieka Długoterminowa

Ssaki medyczne

PULSOKSYMETRY - Opieka Długoterminowa

Pulsoksymetry

POMPY INFUZYJNE 1 - Opieka Długoterminowa

Pompy infuzyjne

INHALATORY - Opieka Długoterminowa

Inhalatory

CISNIENIOMIERZ - Opieka Długoterminowa

Ciśnieniomierze

TERMOMETRY - Opieka Długoterminowa

Termometry

Opieka długoterminowa to sprawowanie pieczy nad osobami, które nie są w stanie same o siebie zadbać, czyli obłożnie i przewlekle chorymi. Jeżeli pacjent wymaga stałej kontroli lekarskiej i całodobowej opieki, jest ona prowadzona w zakładzie opiekuńczym. Jeśli pacjent nie wymaga leczenia w warunkach stacjonarnych, ale z uwagi na stan zdrowia potrzebuje systematycznej i intensywnej pomocy lekarskiej, opieka długoterminowa może być realizowana w warunkach domowych.

W zależności od rodzaju choroby, z jaką zmaga się pacjent potrzebujący opieki długoterminowej, konieczne jest zakupienie bądź wypożyczenie dopasowanych do jego potrzeb sprzętów medycznych. Profesjonalna aparatura pozwala zagwarantować mu maksymalny komfort: zapobiec powstawaniu odleżyn, ograniczyć dolegliwości bólowe oraz zwiększyć ogólną jakość życia.

Sprzęt medyczny do opieki długoterminowej

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór sprzętu medycznego przeznaczonego do opieki długoterminowej nad pacjentami zmagającymi się z chorobami przewlekłymi oraz osobami niepełnosprawnymi. Oferujemy między innymi respiratory, koncentratory tlenu, koflatory, aparaty CPAP przeznaczone do leczenia bezdechu sennego, pompy infuzyjne umożliwiające precyzyjne podawanie leków drogą dożylną czy inhalatory stosowane do podawania leków drogą wziewną.

Przenośne respiratory czy koncentratory tlenu zapewniają pacjentom poczucie wolności. Dzięki nim mogą oni wychodzić z domu. Aparaty CPAP są doskonałą alternatywą dla długotrwałych terapii farmakologicznych czy operacji chirurgicznych. Przy ich zastosowaniu leczenie obturacyjnego bezdechu sennego oraz niewydolności oddechowej może być wykonywane w warunkach domowych.

Koflatory, czyli asystory kaszlu, pomagają pacjentom zmagającym się z czasowymi problemami z oddychaniem oraz osobom, które są przewlekle chore na schorzenia osłabiające mięśnie oddechowe. Służą do stymulacji i wspomagania naturalnego odruchu kaszlu. Pompy infuzyjne pozwalają na precyzyjną kontrolę regularności podawania leków oraz ich dawek. Zapewniamy modele przenośne, szpitalne i żywieniowe. Ssaki medyczne są z kolei nieocenioną pomocą dla pacjentów, którzy muszą stale leżeć, przez co mają problemy ze skutecznym samodzielnym odkrztuszaniem.

W naszej ofercie dostępne są również ciśnieniomierze. Dostarczają one informacji dotyczących ciśnienia krwi, tętna oraz ewentualnych nieprawidłowości, które mogą być objawami arytmii. Oferujemy modele automatyczne i manualne – oba są proste w obsłudze. Ponadto sprzedajemy termometry bezdotykowe. Umożliwiają one szybki pomiar temperatury ciała, jak również temperatury pokojowej, potraw i różnego rodzaju przedmiotów.

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.