Serwis sprzętu medycznego

Nie pozostawiamy Państwa samym sobie po zakupie sprzętu. Nasi pracownicy serwisu starają się udzielić odpowiedzi możliwie jak najszybciej.

Udzielamy profesjonalnej pomocy serwisowej naszym Klientom zawsze, gdy mają jakikolwiek problem z zakupionym u nas sprzętem medycznym bądź rehabilitacyjnym. Pracownicy naszego serwisu starają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jesteśmy certyfikowanym podmiotem z siedzibą w Bydgoszczy, świadczącym usługi serwisowe na terenie całej Polski. Spełniamy wszelkie wymogi do wykonywania czynności zgodnie z obowiązującym prawem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym serwisie aparatury medycznej: respiratorów do wentylacji domowej, koncentratorów tlenu, ssaków medycznych, pomp infuzyjnych i żywieniowych oraz innego sprzętu medycznego. Podczas serwisu uwzględniamy wytyczne producenta danego sprzętu.

Od 10 lat jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem respiratorów, aparatów do wspomagania bezdechu sennego i ssaków firmy Löwenstein Medical (dawniej Weinmann). Ponadto wiele lat współpracujemy jako wyłączny autoryzowany serwis żywieniowych pomp dojelitowych i pozajelitowych firmy Fresenius Kabi.

Posiadamy certyfikaty serwisowe z zakresu obsługi, naprawy i konserwacji urządzeń medycznych służących do wentylacji domowej, tlenoterapii, wspomagania kaszlu oraz usuwania wydzieliny takich firm, jak: Löwenstein Medical, Weinmann, Breas, DeVilbiss, Micrel, Hedy, Hersill, Philips Respironics, BMC oraz Utech.

PG908304 - Serwis

Kamil Oracz

Dyrektor ds. technicznych i serwisu

Serwis koncentratorów tlenu

Posiadamy własny serwis koncentratorów tlenu. Serwisujemy urządzenia wszystkich firm, zarówno stacjonarne, jak i przenośne. Naprawą zajmuje się wykwalifikowany inżynier. Specjalista diagnozuje usterki, a następnie usuwa je, przywracając urządzenie do pełnej sprawności. Jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna, proponujemy koncentratory renomowanych producentów.

Nasz serwis koncentratorów tlenu wykonuje nie tylko naprawy, ale również przeglądy okresowe. Ich celem jest przede wszystkim wymiana filtrów, ale nie tylko. Sprawdzamy urządzenia pod kątem poprawności działania elektryki, szczelności układów pneumatycznych oraz wydajności i separacji tlenu. Dzięki temu po naszym przeglądzie koncentrator tlenu jest w pełni gotowy do pracy przez długi czas.

Dlaczego serwis sprzętu medycznego jest tak ważny?

Wszystkie urządzenia wymagają regularnych przeglądów technicznych i bezzwłocznego wykonywania napraw wszelkich stwierdzonych usterek. Gwarantuje to ich długą żywotność oraz bezawaryjne działanie. Sprzęt medyczny służy do przeprowadzania działań o charakterze medycznym, leczenia, pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, a często nawet do ratowania życia. Z tego względu serwis sprzętu medycznego jest niezwykle istotny. Tylko prawidłowo funkcjonujące urządzenia dają gwarancję całkowitego bezpieczeństwa Pacjenta oraz efektywności stosowanego leczenia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przywiązujemy wielką wagę do szybkiej reakcji na każde zgłoszenie serwisowe oraz jego obsługę na najwyższym poziomie.

Zgłoszenie serwisowe

Jak składać zgłoszenia serwisowe w naszym serwisie sprzętu medycznego?

Służymy doradztwem i szkoleniami w zakresie użytkowania sprzętu medycznego, a przede wszystkim pomocą w rozwiązywaniu usterek i problemów podczas jego użytkowania.

Nie pozostawiamy Państwa samym sobie po zakupie sprzętu. Wiemy, jak ważna jest niezawodność oferowanych przez nas urządzeń, dlatego pracownicy naszego serwisu starają się zawsze udzielić jak najszybszej i jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie pytania nurtujące naszych Klientów.

Zgłoszenia serwisowe prosimy składać za pomocą formularza dostępnego na stronie. Nasze usługi kierujemy nie tylko do jednostek służby zdrowia, placówek medycznych oraz firm, ale również do klientów indywidualnych.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami pod ogólnym numerem telefonu  +48 668 258 404, w sprawach serwisu pomp do żywienia Fresenius Kabi pod numerem +48 720 883 177, lub napisz do nas na adres serwis@medseven.eu

Pozdrawiamy serdecznie

Tomasz Migdalski - Serwis

Tomasz Migdalski

Koordynator ds. serwisu

Mikolaj Astukiewicz  - Serwis

Mikołaj Astukiewicz

St. specjalista ds. serwisu

Grzegorz Nowicki - Serwis

Grzegorz Nowicki

St. specjalista ds. serwisu

Grzegorz Smialek - Serwis

Grzegorz Śmiałek

Specjalista ds. serwisu

Roman Grochowski - Serwis

Roman Grochowski

Specjalista ds. serwisu

Michal Wejchert - Serwis

Michał Wejchert

Pracownik d.s serwisu

Tomasz Zaborowski - Serwis

Tomasz Zaborowski

Pracownik d.s serwisu

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.