Serwis sprzętu medycznego

Nie pozostawiamy Państwa samym sobie po zakupie sprzętu. Nasi pracownicy serwisu starają się udzielić odpowiedzi możliwie jak najszybciej.

Udzielamy profesjonalnej pomocy serwisowej naszym Klientom zawsze, gdy mają jakikolwiek problem z zakupionym u nas sprzętem medycznym bądź rehabilitacyjnym. Pracownicy naszego serwisu starają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jesteśmy certyfikowanym podmiotem z siedzibą w Bydgoszczy, świadczącym usługi serwisowe na terenie całej Polski. Spełniamy wszelkie wymogi do wykonywania czynności zgodnie z obowiązującym prawem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym serwisie aparatury medycznej: respiratorów do wentylacji domowej, koncentratorów tlenu, ssaków medycznych, pomp infuzyjnych i żywieniowych oraz innego sprzętu medycznego. Podczas serwisu uwzględniamy wytyczne producenta danego sprzętu.

Od 10 lat jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem respiratorów, aparatów do wspomagania bezdechu sennego i ssaków firmy Löwenstein Medical (dawniej Weinmann). Ponadto wiele lat współpracujemy jako wyłączny autoryzowany serwis żywieniowych pomp dojelitowych i pozajelitowych firmy Fresenius Kabi.

Posiadamy certyfikaty serwisowe z zakresu obsługi, naprawy i konserwacji urządzeń medycznych służących do wentylacji domowej, tlenoterapii, wspomagania kaszlu oraz usuwania wydzieliny takich firm, jak: Löwenstein Medical, Weinmann, Breas, DeVilbiss, Micrel, Hedy, Hersill, Philips Respironics, BMC oraz Utech.

PG908304 - Serwis

Kamil Oracz

Dyrektor ds. technicznych i serwisu

Serwis koncentratorów tlenu

Posiadamy własny serwis koncentratorów tlenu. Serwisujemy urządzenia wszystkich firm, zarówno stacjonarne, jak i przenośne. Naprawą zajmuje się wykwalifikowany inżynier. Specjalista diagnozuje usterki, a następnie usuwa je, przywracając urządzenie do pełnej sprawności. Jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna, proponujemy koncentratory renomowanych producentów.

Nasz serwis koncentratorów tlenu wykonuje nie tylko naprawy, ale również przeglądy okresowe. Ich celem jest przede wszystkim wymiana filtrów, ale nie tylko. Sprawdzamy urządzenia pod kątem poprawności działania elektryki, szczelności układów pneumatycznych oraz wydajności i separacji tlenu. Dzięki temu po naszym przeglądzie koncentrator tlenu jest w pełni gotowy do pracy przez długi czas.

Dlaczego serwis sprzętu medycznego jest tak ważny?

Wszystkie urządzenia wymagają regularnych przeglądów technicznych i bezzwłocznego wykonywania napraw wszelkich stwierdzonych usterek. Gwarantuje to ich długą żywotność oraz bezawaryjne działanie. Sprzęt medyczny służy do przeprowadzania działań o charakterze medycznym, leczenia, pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, a często nawet do ratowania życia. Z tego względu serwis sprzętu medycznego jest niezwykle istotny. Tylko prawidłowo funkcjonujące urządzenia dają gwarancję całkowitego bezpieczeństwa Pacjenta oraz efektywności stosowanego leczenia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przywiązujemy wielką wagę do szybkiej reakcji na każde zgłoszenie serwisowe oraz jego obsługę na najwyższym poziomie.

Zgłoszenie serwisowe

Jak składać zgłoszenia serwisowe w naszym serwisie sprzętu medycznego?

Służymy doradztwem i szkoleniami w zakresie użytkowania sprzętu medycznego, a przede wszystkim pomocą w rozwiązywaniu usterek i problemów podczas jego użytkowania.

Nie pozostawiamy Państwa samym sobie po zakupie sprzętu. Wiemy, jak ważna jest niezawodność oferowanych przez nas urządzeń, dlatego pracownicy naszego serwisu starają się zawsze udzielić jak najszybszej i jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie pytania nurtujące naszych Klientów.

Zgłoszenia serwisowe prosimy składać za pomocą formularza dostępnego na stronie. Nasze usługi kierujemy nie tylko do jednostek służby zdrowia, placówek medycznych oraz firm, ale również do klientów indywidualnych.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami pod ogólnym numerem telefonu  +48 668 258 404, w sprawach serwisu pomp do żywienia Fresenius Kabi pod numerem +48 720 883 177, lub napisz do nas na adres serwis@medseven.eu

Pozdrawiamy serdecznie

4 1 - Serwis

Tomasz Migdalski

Koordynator ds. serwisu

10 1 - Serwis

Mikołaj Astukiewicz

Specjalista ds. produktu i szkoleń

1 3 - Serwis

Grzegorz Nowicki

St. specjalista ds. serwisu

Roman Grochowski - Serwis

Roman Grochowski

Specjalista ds. serwisu

8 1 - Serwis

Michał Wejchert

Pracownik ds. technicznych

Grzegorz Smialek - Serwis

Grzegorz Śmiałek

Specjalista ds. serwisu

2 3 - Serwis

Krzysztof Kośka

Pracownik ds. technicznych

3 1 - Serwis

Adam Piotrowski

Mł. specjalista ds. serwisu

5 1 - Serwis

Dominika Konwińska

Pracownik ds. technicznych

6 1 - Serwis

Szymon Wawrzyniak

Pracownik ds. technicznych

7 1 - Serwis

Piotr Małecki

Technik dezynfekcji i sterylizacji

9 1 - Serwis

Joanna Lenger

Magazynier ds. serwisu

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.