Calcium FORTE z Vit. C o smaku cytrynowym

Drukuj
Z przesyłką Kurier dla 16,00 zł
Z przesyłką Kurier - za pobraniem dla 20,00 zł
Opis

ZASTOSOWANIE:
Calcium z Vit. C FORTE suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie wapnia i witaminy C w codziennej diecie. Wapn wspomaga utrzymanie zdrowych kosci i zebów, przyczynia sie do prawidłowego krzepniecia krwi. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornosciowego.

SPOSÓB UŻYCIA:
Rozpuscic tabletke w szklance (200 ml) chłodnej wody. Porcja produktu zalecana do spozycia w ciagu dnia: 1 tabletka. Produkt do spozycia bezposrednio po przyrzadzeniu. Spozycie w nadmiernych ilosciach moze wywołac efekt przeczyszczajacy. Nie przekraczac zalecanej porcji do spozycia w ciagu dnia. Suplementy diety nie moga byc stosowane jako substytut (zamiennik) zróznicowanej diety. Suplementy diety nie zastepuja zrównowazonego sposobu zywienia i zdrowego trybu zycia. Nie stosowac po upływie daty minimalnej trwałosci.

WSKAZANIA:

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w wapn i witamine C.

PRZECIWWSKAZANIA:
Nadwrazliwosc na którykolwiek ze składników produktu Kobiety w ciazy oraz matki karmiace przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultowac sie z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE:
Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu, w temperaturze
0°C – 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość tuby: 20 tabletek po  4g
Masa netto: 80g

dawkowanie 1 tabletka dziennie
opakowanie 20 tabletke musujących o smaku cytrynowym

 

 

SKŁAD PRODUKTU

SKŁADNIKI

1 TABLETKA

%RWS

Wapn

300 mg

37,5%

Witamina C

80 mg

100%

%RWS - % referencyjna wartość spożycia

SKŁADNIKI:

Regulator kwasowosci: kwas cytrynowy; weglan wapnia; substancja wiazaca: sorbitole; regulator kwasowosci: weglany sodu; kwas L-askorbinowy (witamina C); aromat; substancja wiazaca: glikol polietylenowy; substancje słodzace: aspartam, sacharyny; barwnik: ryboflawiny. Calcium z vit. C FORTE suplement diety zawiera substancje słodzace. Zawiera zródło fenyloalaniny.