Pokaż główne kategorie

Sprzęt do tlenoterapii

RESPIRATORY DOMOWE - Tlenoterapia

Respiratory

KONCENTRATOR TLENU - Tlenoterapia

Koncentrator tlenu

MASKI - Tlenoterapia

Maski

KOFLATORY - Tlenoterapia

Koflatory

PULSOKSYMETRY - Tlenoterapia

Pulsoksymetry

CPAP - Tlenoterapia

CPAP / auto CPAP

INHALATORY - Tlenoterapia

Inhalatory

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór sprzętu do tlenoterapii. To różnego rodzaju urządzenia i akcesoria przeznaczone do wykorzystania zarówno w placówkach medycznych, jak i warunkach domowych. Oferujemy przede wszystkim koncentratory tlenu, które stosuje się do podawania pacjentom powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Znajdują one zastosowanie u osób cierpiących na niewydolność oddechową, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, włóknienie płuc, dysplazję oskrzelowo-płucną czy astmę oskrzelową. Koncentratory tlenu sprawdzają się również w przypadku zakażenia COVID-19 oraz przy dusznościach i płytkim oddechu.

Nasza oferta sprzętu do tlenoterapii obejmuje również respiratory. To urządzenia wspomagające, a nawet zastępujące pracę mięśni pacjenta podczas oddychania. W ten sposób umożliwiają utrzymanie pacjenta przy życiu. Posiadamy modele inwazyjne i nieinwazyjne. Sprzedajemy także koflatory. Pozwalają one na skuteczne pozbywanie się flegmy z płuc i wspomagają naturalny odruch kaszlu, dzięki czemu oddychanie staje się łatwiejsze. Zapewniamy też aparaty CPAP. To urządzenia przeznaczone do leczenia bezdechu sennego i innych niewydolności oddechowych. Ponadto oferujemy bogaty wybór masek nosowych i pełnotwarzowych do tych aparatów.

W naszym sklepie dostępne są także pulsoksymetry. To urządzenia elektroniczne służące do pomiaru saturacji krwi, czyli wysycenia jej tlenem. Mierzą one stopień pochłaniania promieniowania o różnych długościach fal przez czerwone krwinki. Oferujemy modele dla dorosłych oraz z czujnikiem pediatrycznym i dla noworodków. W naszej ofercie nie zabrakło też inhalatorów. Pomagają one pacjentom dostarczać leki w postaci aerozoli – działające przeciwzapalnie, udrożniająco, nawilżająco czy rozkurczająco – bezpośrednio do dróg oddechowych. Jednym z rodzajów inhalatorów, który oferujemy, są nebulizatory. Rozbijają one płynny lek na cząstki aerozolu.

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.