Organizator na swojej stronie napisał,

„Wychodząc naprzeciw sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie, podjęliśmy trudną, aczkolwiek najbardziej bezpieczną decyzję o odwołaniu VIII Weekendu ze SMA-kiem w formie tradycyjnego zjazdu. Nie mogliśmy jednak odpuścić tego ważnego (a dla niektórych nawet najważniejszego w roku) wydarzenia całkowicie. Po wielu wysiłkach związanych z organizacją i stworzeniem nowego planu działania, mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w wirtualnej wersji konferencji, która odbędzie się w dniach 28–29 sierpnia 2020 roku.

„Liczymy na to, że zachowany zostanie poziom wydarzenia jaki wypracowaliśmy od roku 2013, kiedy to miało miejsce pierwsze w Polsce spotkanie rodzin dotkniętych SMA. W ciągu tych 8 lat Weekend ze SMA-kiem zyskał rangę wydarzenia o skali międzynarodowej”

Tak też, narzucajac sobie wypracowane wysokie standardy działań, organizując nasze spotkanie z Państwem, przygotowaliśmy nasze „Wirtualne”, aczkolwiek bardzo realne stoisko.

Wspólny wykład, mamy nadzieję, iż na tyle interesujący, by do niego wracać. Tematy jak najbardziej elementarne.
mgr inż. Paweł Jędrzejewski, Kierownik Krajowy ds. Organizacji Medycznej, Pallmed zaprezentował proces administracyjny włączenia chorego na SMA do wentylacji nieinwazyjnej a Kamil Oracz i Przemysław Wojciechowski – Medseven, przybliżyli  nowy  KOFLATOR NIPPY 2 firmy BREAS.

Wszystkie niezbędne informacje w relacji VIDEO

Zdajemy sobie sprawę, iż o wiele treściwiej można by zaprezentować swoją ofertę podczas spotkań na żywo – FACE & FACE, lecz na to musimy jeszcze poczekać. Nasze Wirtualne stoisko możecie odwiedzić po wejściu na stronę firmy https://www.sympomed.pl/, realizującej to wydarzenie Online, której niezmiernie dziękujemy za pomoc w sprawnych przygotowaniach do tego Eventu.

 

 

 

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.