W dniach 27-28 sierpnia odbył się IX Weekend ze SMA-kiem. Po rocznej, stacjonarnej absencji z wielka radością spotkaliśmy się z wami twarzą w twarz. Stęskniliśmy się za naszymi małymi pacjentami i ich rodzinami. Cała impreza przebiegała w takim nastroju, że nie trudno było zauważyć jak te “realne ” spotkania są dla nas i dla Państwa bardzo ważne. W końcu jesteśmy jedną wielką rodziną.

Szeregi konsultacji, bardzo bogaty program spotkania i prawdziwie rodzinna oprawa to elementy, które wpisały się już na trwałe w program tego spotkania. Oczywiście nie mogło zabraknąć MED7EVEN’owego akcentu i w przebiegu jednego z barwnych elementów spotkania jakim był panel “Wielki finał kampanii „Wilk opowiada o SMA – znani i lubiani czytają bajki dla dzieci”, gdzie Mateusz Damięcki przeprowadził konkurs w którym wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pięknymi pluszowymi MED7EVEN”kami.

Dziękujemy wszystkim za wiele wybitnie merytorycznych rozmów, wiele słów pochwały dla naszej działalności co jeszcze bardziej determinuje nas do wzmożonych działań by pacjentom z SMA żyło się lepiej. Już wkrótce w szerokiej sprzedaży pojawi się produkt który odebraliście Państwo z wielkim zaciekawieniem. Zaprezentujemy go szerzej niebawem. KOFLATOR KINEX Najlepsze rozwiązanie dla oczyszczenia dróg oddechowych. Prosty, bezpieczny,
nieinwazyjny. Przyjazny dla pacjentów i pracowników służby medycznej.

Z pewnością do zobaczenia ZA ROK 😉

www.medseven.pl - Oddychanie, Tlenoterapia, Koflator, Respirator, Koncentrator Tlenu, Aparatura medyczna Bydgoszcz.